Leshoj banese me qira

Shitet nga: joni 19 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ndodhet ne rrugen Prishtine -F.kosove afer interexit.Eshte komplet e mobiluar dhe ka dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,koridor,banjo si dhe nje teras te madhe.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim