Leshoj banesen me qera-Apollonia kati i I

Shitet nga: Burim 01 Pri 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banesen me qera ne katin e I-lagja Apollonia A20, eshte e pa mobiluar. Banesa ka sallon, kuzhine, 3 dhoma fjetje, dy banjo. Furnizimmi me uje pa nderprerje dhe hapesire te madhe parkingu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim