Leshoj banesen me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Joni 19 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ndodhet ne rrugen Prishtine - F,Kosove afer interexit, Eshte komplet e mobiluar dhe posedon dhomen e dites me kuzhine.dhomen e fjetjes.banjo.koridor dhe teras.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim