Leshoj banesen me qera

Shitet nga: Joni 05 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera banesen ne Apollonia A1 (afer interexit).Banesa gjendet ne katin e VI (lifti punon) Posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,banjon,koridorin dhe terasen.ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim