Leshoj banesen me qira ne Ulpiane

Shitet nga: Alban 09 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira ne Ulpiane ,banesa gjindet afer rrethir te spitalit dhe ka 70 m2 dhe eshte e pamobiluar ,banesa gjindet ne katin e 2 dhe preferohet per ordinanc ose per banim .

Per kontakt
Tel : 044 576 870
049 150 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim