Leshoj banesen me qira

Shitet nga: arben vitija 03 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa eshte e mobiluar ne katin e par pamje nga stadiumi i fushe kosoves ka 2 dhoma gjumi ,sallon ,shpajz dhe taras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim