Leshoj me qira banesen luksoze afer SHF "Mihail ..

Shitet nga: Agjensioni YREA 12 Shk 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne katin e IV dhe ka sallon me kuzhine, ballkon, dhome gjumi, banjo dhe korridor. Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne me mobilje te kualtitetit te larte. Ka ngrohje qendrore me rryme dhe ka izolim teper te mire, si dhe ka uje non-stop. Banesa eshte kjo qe shihet ne foto dhe ka çmimin 180 Euro.

Kam edhe nje banese tjeter dydhomeshe ndertim i tregtise, ne rrugen e dyte perballe Petrol Company-s, ne katin e VI, me 65 m2, gjysem e mobiluar me çmim prej 150 Euro, me lift dhe uje non-stop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim