Leshoj shtepin ne qender te fushe kosoves PA MOB..

Shitet nga: Ermal 15 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Fushë Kosovë

Leshoj shtepin me qira afer rrethi kryesor ne qender te fush kosoves,shtepija gjendet ne rrugen ish Marigona asht afer Doktor Adili asht doktor i pergjithshem. Shtepija asht ne vent te qet per familjar.shtepija ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhin e veqant 1 sallon i veqant banjo,po ashtu ballkonin dhe ka uj 24h parking per vetura ka oborr .mundeni te me kontaktoni ne viber +41762276961 shtepija esht e pa mobiluar dhe leshohet vetem per familjar,ju mir presim propozimet. 044 152 140 për vizit banori. Me 1 prill lirohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim