Leshoj shtepin ne qender te fushe kosoves te rre..

Shitet nga: Ermal 06 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepin me qira afer rrethi kryesor ne qender te fush kosoves,shtepija gjendet ne rrugen ish Marigona asht afer Doktor Adili asht doktor i pergjithshem. Shtepija asht ne vent te qet per familjar.shtepija ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhin shporet i rrymes dhe Lavatriqe.sallon i veqant banjo, po ashtu ballkonin dhe ka uj 24h parking per vetura ka oborr dhe po ashtu Doktori i pergjithshem. Shtepija ka banor lirohen ne muajn tetor per te interesuarit,mundeni te me kontaktoni ne viber +41762276961 ose mesazh. Shtepija esht e re,e pa mobiluar dhe leshohet vetem per familjar.+41762276961 ne viber.per me vizitue shtepin muni me thirt 044 556 617.pa mobile esht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim