Lokal me qera ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: adem 16 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj lokal me qira ne fush kosov te rrethi i dyt nafersi ka komunen ,shkollen,dhe 2 furra te bukes lokali osht ne perfondim te ndreqjes . per me shum iformata kontaktoni be nr 044977605 ose ne 049580838 ju flm per mirkoptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim