Lokal me qira ne F.Kosove

Shitet nga: Lokal 22 Pri 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Fushë Kosovë
Lokal me qita te bau market me Fushe Kosove me 60m2 ka banjo dhe qmim i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim