Ndertimi TRegtia

Shitet nga: Agon elshani 08 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
banesa esht 88 m2 kati 2 me perdhes ka pamjen ka lindja banesa esht me ashensor si dhe me interfon komunikimi esht tejet e punuar mir me dritare akustike qe ndalon zhurmen e makinav banesa esht me nxemje qendrore perbehet prej dhom dite sbashku me kuzhin 2 dhoma gjumi nje koridor shum te madh shpajzi banjo dhe terraca banesa esht e mobiluar ne detaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim