PENTHOUSE ME PAMJE TË MREKULLUESHME - FUSHË KOSOVË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KENI sh.p.k 08 Shk 16:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rruga "E PEJËS" afër rrethit - Fushë Kosovë
Komuna: Fushë Kosovë
Këto apartmente janë të stilit penthouse dhe ofrojne një pamje të mrekullueshme të qytetit,një banim ekskluziv dhe te qetë,kanë terasa të gjera në dispozicion dhe mjaft komode.

Metrazhat për këto apartamente janë :

1) 121.42m2 banim + 82.41m2 terasë

2) 90.05m2 banim + 33.73m2 terasë

3) 77.76m2 banim + 30.45m2 terasë

4) 56.62m2 banim + 27.34m2 terasë

5) 88.28m2 banim + 15.00m2 terasë

6) 85.64m2 banim + 92.06m2 terasë

Objekti ka hapsira te rregulluara rekreative per shfrytëzim ekskluziv te banoreve te objektit,parkingje dhe ambiente te gjelberuara.
Ka edhe garazha te murosura dhe me dyer automatike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim