RISI - Banesa Duplex143m2

Shitet nga: MAB Project 05 Maj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Risi - Ne objektin tone me standard modern dhe evropian qe kemi filluar dhe jemi ne fazen e ndertimit kemi projektuar modelin ''Duplex'' qe nenkupton banese ne dy kate. Banesa eshte 143 m2 , ku bleresit i ofrohet mundesia te bej ndryshime sipas planifikimit te tij deri sa jemi ne fazen e punimeve.
Objekti gjindet ne rrugen ''Xhemail Mustafa'' shume afer Viva Marketit dhe shkolles fillore ''Mihail Grameno'' .
Gjthashtu vlen te theksohet se po keto banesa dhe banesat tjera ne objekt keni mundesi ti bleni edhe me 35% pjesemarrje dhe shumen e mbetur ta paguani me keste per 3 vite me 0% interes.


Banesa eshte punuuar me keto materiale:
FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme. DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane. DYERT: Gjermane. Dyshemeja: Laminat gjerman INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane. UJE: Furnizimi me uje 24 ore. NGROHJE QENDRORE: ASHENSORET: Jane “KLEEMANN” , me bateri / ka qasje deri ne garazhe. TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor. INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon. Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu. çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme per detaje shtes mund te me kontaktoni. Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it . E-mail : mabproject1@gmail.com Tel : 045/444-445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim