SHES BANES F.KOSOVE 68M2 PRANOJ NDRIM

Shitet nga: ideal 24 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Metush Krasniqi
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
shes banes 68.33m2 me garazh ne Fush Kosove , rruga Metush Krasniqi perball komunes te vjeter afes policise se trafikut , dhe afer stacioni te trenit . vend shum i mire i qet per banim .
kati 6 , posedon liftin . renditja sallon me kuzhin 1 dhom gjumi , ballkon , banjo , koridor . dhe garazhen .
Banesa esht me leje ndertimi .
Qmimi 430 euro m2 i baneses + 4.500 euro garazha , Banesa shitet me garazh nuk ndahet .. pranoj veture deri 12.000 euro tjerat kesh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim