SHES BANESEN

Shitet nga: Arlind 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne Fushe Kosove.Banesa eshte ne perfundim e siper.

Banesa ka kete renditje

Sallon dhe kuzhin

Dy dhoma gjumi

Banjo

Mundesi:marr nje vetur nese me konvenon

Per me shume mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim