SHES BANESEN 78.48m KATI I 7 .F.KOSOVE

Shitet nga: ARSIM 01 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: NORA KELMENDI
Sipërfaqe: 78.48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 2 dhomesh
banesa e ndertuar nga Model
Sllovenia ndertim i ri,pres
bleres serioz BANESA ESHTE E GATSHME
PER BANIM dhe Vendosja ne banese
behet menjehere...
Objekti Posedon:
- Nxemje Qendrore
- 2 Lifta (ASHENSORE)
- Uj 24 H
- Parking para Objektit dhe nentoksor
- Leje ndertimi
- Objekti komplet eshte 8 katshe
- 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin
- Shpajz - Banjo - Ballkon
Per me shume informata, Tel.044-249-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim