SHITEN BANESAT ne F.KOSOVE te VIVA FRESH STORE*

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 19 Maj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fush Kosove
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 3 banesa ne Fushe kosove te Viva fresh Store banest jan ne punim e siper Ndertus kompania Princesha,
Bansat jane me sip.88m2 te njejta, ne katin e 1, te 2, dhe 3,: dhe kan kete renditje:

- Dhoma dite me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim