SHITET BANESA 1 x SALLON + 2 x DHOMA te GJUMI+

Shitet nga: JETONI 09 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë

SHITET BANESA ne RRUGEN KRYESORE ** NENA TEREZE ** ne KATIN E PARE ( 1 ).!!!

BANESA është NDERTIM i Ri, e punuar me MATERIALET të KUALITETIT te LARTE.!!!

Perbehet prej 70 m2 :

1 x SALLON
1 x KUZHINE
2 x DHOMA te FJETJES.!!!
1 x BANJO
1 x BALLKON ( Me PAMJE kah RRUGA KRYESORE.).!!!
1 x NXEME QENDRORE - me RRYME - e BANESES.

*** QMIMI : 41.300.- € ( i DISKUTUESHËM ).!!! ***

Për ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR BANESËN, na KONTAKTONI permes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETINI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER ) .!!!


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim