SHITET BANESA 112m2 TE MIHAIL GRAMENO KATI I 2 I..

Shitet nga: Petriti 03 Maj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Fushë Kosovë
BANESA GJINDET AFER SHKOLLES MIHAIL GRAMENO DHE PERFUNDON NE FUND TE VITIT 2015
POSEDON TRI DHOMA GJUMI
SALLON PLUS KUZHIN
KATI I I 2 I BANIMIT
QMIMI PER m2 490euro
PRANOJM VETUR KOMPENZIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim