SHITET BANESA 31000

Shitet nga: GANI ZABELI 11 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga dardania
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
BANESA ESHTE NE KATIN E 4 POSEDON 1 DHOM DITE ME KUZHIN TE MONTUAR NJE DHOME GJUMI ,NJE BANJO,NJE SHPAIZ ,BALLKON ,NE BALLKON MUND TE QASESH EDHE NGA DHOMA E DITES DHE NGA E GJUMIT, HYMJA POSEDON LIFT

INVESTITOR JANË CIMA SH.P.K NE BASHKPUNIM ME ALTRADE.

POSEDON DOKUMENTE TE RREGULLTA NDERTIMI ESHTE ME LEJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim