SHITET BANESA ME FLET POSEDUESE

Shitet nga: KABASHI AM 22 Qer 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa posedon gjithsej 135 m2 ne katin e 8 . Ka 95 m2 banim dhe 40 m2 teras ( 1 dhome dite , 3 dhoma gjumi , 1 banjo , 2 shpajza , dhe 2 terasa ).Eshte e gatshme per banim .Banesa ka flet posedues dhe munde te perkthehet menjher . Gjendet mrapa shkolles Mihal Grameno .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim