SHITET BANESA NE Fushë Kosovë

Shitet nga: rexha "PRISHTINA E RE" 14 Tet 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë te rrethi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushë Kosovë afer rrethit ne rrugë kryesore per PR ndertuar nga "NAKITRADE" ne mbarim e siper..
Banesa ka 75m2. 2 dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo koridor dhe teras shum te pershtatshme, banesa esht ne katin e 6 dhe ka pamje shum te mir..
QMIMI 35000Euro i diskutushem..
tel:044889854
044889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim