SHITET BANESA

Shitet nga: Ismajl 23 Dhj 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Fushkosov
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHes banesen dhe ndrroj me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim