SHITET URGJENTISHT BANESA 50 M2 KATI 4 FUSHE KOS..

Shitet nga: sihana bunjaku 16 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne mes te shkolles fillore Mihail Grameno dhe Viva marketit ne Fushe Kosove.
Banesa eshte 50 m kati IV ndertim i Tregtise dhe posedon sallon me kuzhine (te kompletuar nga ciao berto) dhome te fjetjes, koridor(me pllakar)banjo dhe ballkon te mbyllur ( adapte per kuzhine verore ).
Te interesuarit mund te kontaktojne :044-150-742
049-150-742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim