SHITET URGJENTISHT BANESA NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: AJTEN 20 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: FAZLI GRAJQEVCI
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove kati i trete ,banesa ka nje siperfaqe prej 60 metra katrore;sallon,kuzhine,nje dhome gjumi ,korridor ,banjo dy terrasa.Banesa gjindet afer shkolles Mihail Grameno ,njera tarrase gjendet me pamje nga asfalti ,banesa ka afer gjdo gje qe duhet te jene si ambulanta,supermarkete ,tregun e gjelber ne Fushe Kosove ,salla sportive, atobusi dhe taxi ndalen para baneses nje gje shume me rendesi per ndonje pune me urgjence,ka ndricim te mjaftueshem shitet e mobiluar me cdo pajisje ku bleresi nuk do te kete nevoje te mendoje me tutje per te mobiluar apo per te blere ndonje pajisje shtepiake eshte e gatshme pa munguar asnje detaj,me nje qmim teper volites ku jeni i bindur se do te ja vlene
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim