Shes Banes me 91m2 me flet poseduese

Shitet nga: BURIM 27 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes apartamentin (banesën) me sipërfaqe banimi 91m2 Kati i VI-te ne afer shkolles Mihal Grameno e cili posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 wc,banjo, ballkon me pamje kah LINDJA, koridor dhe nje depo ( shpajz)

Kompleksi ka dhe edhe hapsiren gjelbruese.

Banesa eshte punuuar me keto materiale:

FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat gjerman
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: Jane “KLEEMANN” , me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
per detaje shtes mund te me kontaktoni.
+37744231894 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim