Shes Banesa ME FLET POSEDUESE

Shitet nga: Burim 21 Shk 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
she banesat ne objektin e VIVA FRESH STORE me dimensione : 60,89,94,97 dhe 103 m2 ne katet 2,4 & 7 banesat kan flet poaeduese dhe jane te pranuara teknikiaht.
Per me teper imfo rreth ofertes mumd te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim