Shes Banesat me lising Raiffeisen Bank

Shitet nga: BURIM 16 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Shes Banesa shume kualitative me mundesi pagese me lising permes Raiffeisen Bank me vetem 7% interes vjeto ne Fushe Kosove.
objekti eshte i pranuar teknikisht keshtu qe ka mundesi blerjeje edhe me kredi HIPOTEKARE
kan mbet edhe pak banesa..banesat jane me siperfaqe te ndryshme dhe kate te ndryshme.
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne.

viber:+37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim