Shes Banesat ne F,Kosoves me flet poseduese

Shitet nga: Burim Dje 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesat me siperfaqe te ndryshme ne kate te ndryshme ne lokacion shume te mire mbrapa (mobileri hajdini)
Tipet e banesave jane:
50m2
80m2 dhe
96m2
Per detaje rreth ofertes mund te me kontaktoni ne
+38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim