Shes Banesat ne Fushe Kosove te Princesha

Shitet nga: BURIM 07 Krr 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat te Princesha te cilat jane ne lokacion shume atraktive me dalje ne rrugen kryesore.
aktualisht kan mbetur pa shit edhe 5 banesa si ne vijim:
85m2, kati V
80m2 kati V
88m2 kati III
67m2 kati IV dhe
77m2 kati V
per me teper info mund te me kontaktoni ne cdo kohe.

+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim