Shes Banese me 85m2 ne katin e 3-te

Shitet nga: Burim 04 Gsh 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne katin e 3 e cila ka dy dhoma gjumi ka nje sallon te madhe, wc+banjo.
banesa ka pamje nga rruga kryesore (lindje-jug) dhe shitet e mobiluar.
per me teper info mund te me kontaktoni ne
+37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim