Shes Banese prej 60m2 me flet poseduese e mobiluar

Shitet nga: BURIM 18 Pri 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me 60m2 me flet poseduese.
banesa eshte ne katin e VII perball "ALBI market" dmth te shkolla Mihal Grameno ne fushe kosove, ka nje renditje shume te mire, ka kuzhin te ndar nga qendrimi ditor dhe nje dhome gjumi.
banesa ka nje pamje nga perendimi.
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne
+37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim