Shes Banese te Viva ne f.ksove 81m2

Shitet nga: BURIM 30 Pri 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me 81m2 ne f.kosove te viva market e cila ka pamje lindje-jug (nga rruga kryesore) dhe ka dy dhoma gjumi siq mund te shihet nga pamjet e organizimit te brendeshem te baneses.

banesa pritet te perfundoj ne shtator te keti viti.

Per detaje shtes mund te me kontaktoni
+37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim