Shes Banesen 82m2 me flet poseduese kati i pare

Shitet nga: BURIM 18 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me 82 m2 me flet poseduese ne katin e pare, banesa ka 2 dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhin.
per detaje mund te me kontaktoni
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim