Shes Banesen me 55m2 me flet poseduese te viva

Shitet nga: BURIM 15 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me siperfaqe 55m2 ne katin e 6 me çmim shume te volitshem.
banesa ka pranimin final teknik dhe ka flet poseduese.
per detaje shtes mund te me kontaktoni.
+37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim