Shes Banesen me 90m2 te viva me flet poseduese

Shitet nga: BURIM 24 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes apartamentin (banesën) me sipërfaqe banimi 90m2 Kati i VII-te ne afer shkolles Mihal Grameno e cila posedon sallonin te ndar nga kuzhina dhe tryezaria, 2dhoma gjumi, 1 wc+banjo, 2 ballkona, koridor dhe nje depo ( shpajz).

Kompleksi ka dhe edhe hapsiren gjelbruese.

Banesa eshte punuuar me keto materiale:

FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat gjerman
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: Jane “KLEEMANN” , me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
per detaje shtes mund te me kontaktoni.
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim