Shes Banesen me Flet poseduese 65m2

Shitet nga: Burim 29 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me flet poseduese kati 2 e cila ka nje renditje si vijon:
Kuzhina me tryezari komplet e ndar nga salloni, plus dhoma e gjumit,
Banesa ka nje koridor i cili sherben edhe si nje paradhome si dhe terasa.
Banesa eshte mbrapa ish mobileris "murebest"
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim