Shes EXTRA Lire banesën prej 75m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Blerim 07 Gsh 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesën në Fushe Kosove me qmim Extra Lirë.
Banesa eshte 75m2 e cila gjendet ne katin e 8-te dhe ka renditje shume te mire
Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin banjo, dhe dy ballkona, ( Plani i baneses eshte edhe ne foto)
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe kryhet ne fund te vitit 2015.
Per informata me te hollesishme na telefononi ne numrin 049113659

Ju mirepresim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim