Shes Garsonjeren prej me 35m2 te Mihal Grameno

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BURIM 06 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte ne katin e 4, ka nje paradhome dhe koridor ku mund te sistemohet nje dollap i madhe nje banjo shume te madhe dhe dhomen.
banesa ka mundesi te zgjerohet per 12m2 ne menyre qe te perfitohet edhe nje hapsir shtes me nje ballkon...

Per detaje mund te me kontaktoni ne :+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim