Shes Lokalin në Fushë Kosovë

Shitet nga: Fatmiri 18 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes Lokalin 59 m2 afër Qerdhes në F.Kosovë,
Lokali është shumë i përshtatshem për veprimatari të ndryshme,

Shes banesen 66 m2 ne katin e tret banesa ka kete renditje:
Dhom dite me kuzhin, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkon,

Më shumë informata ne tel: 044/ 67 40 20 : 049/ 611 663
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim