Shes banenes me 91m2 kati 1

Shitet nga: Burim 09 Maj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me 2 dhoma gjumi ne katin e pare e cila ka 91m2 siperfaqe banuese + 70m2 teras.
Banesa ka nje organizim shume te mire kuzhinen dhe tryezarin e ka te ndar nga qendrimi ditor ka edhe depo gjithaahtu edhe nje paradhome me mbi 4m2 e cila eshte extra prej siperfaqes si dhe eshte e pranuar teknikisht ka flet poseduese dhe eshte e gatshme per banim (laminati nuk eshte vendos per ti dhene mumdesin e zgjedhjes nga bleresi)
Banesa eshte me hapsir te mjaftueshme parkuese dhe gjelberuese.
Per me teper info mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim