Shes banesën 85 m2

Shitet nga: Artan 07 Dhj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 3 dhoma
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen afer restaurant Ariut ne Fushe Kosove, Banesa eshte ne katin e pare, eshte ndertuar ne vitin 2009, ka gjithsejt 2 dhoma, kuzhine, shpajz, banjo, koridor dhe dy ballkona, gjithashtu ka parahymje 7m2
Banesa ka nxemje qendrore me rryme, kamin me dru dhe posedon klim, gjithashtu posedon kuzhinen komplet me paise elekrike ( shporet elektrik, frigoriferin, enelarse, ventilator, dhe sistemin e filtrimit te ujit ne vlere 1200€
Krejt komplet shitet per 48000 €

Banesa eshte me flete poseduese dhe me kopje plani ne emer timin personal
Gjithashtu shitet edhe garazha prej 18m2
Kontakt 044204659 dhe 049204659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim