Shes banesa në Fushë Kosovë shumë të përshtatshm..

Shitet nga: Ylli Musliu 09 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesa në Fushë Kosovë me dimensione te ndryshme duke filluar prej 60m2 deri n 140m2 (penthouse).
Kanë Shkollen ,Spitalin,Çerdhen afer dhe është objekti I vetem me park.
Ndodhen mbrapa shkolles fillore Mihail Grameno.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim