Shes banesen

Shitet nga: Astrit 10 Tet 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gnendet te shkolla Mihail Grameno esht ne katin e 4 ndertim i ri . Marr dhe vetura psh Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim