Shes banesen 62 m-Apollonia A20

Shitet nga: Burim 14 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sip.62m neto, sallon, kuzhine, dhome fjetje, koridor, banjo dhe ballkon. Ka hapesire parkingu, eshte e gatshme dhe pronesia mund te bartet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim