Shes banesen Fush Kosove

Shitet nga: Nol 25 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shs banesen urgjent,banesa gjindet buz rruges kryesore perball petrol company kati 5 me parking banesa esht e gatshme per banim dhe ne gjendje shume te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim