Shes banesen

Shitet nga: Hazir 23 Jan 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen ne Fushe Kosove,banesa ka qendrimin ditor dhe dy dhoma gjumi, banjo , koridor dhe terace,,eshte e mobiluar, mirpo shitet edhe pa mobile.
E mundshme qe te marr edhe nje veture ne vlere deri ne 5000 euro ndersa pjesen tjeter mjete financiare.Banese eshte me dokumentacion te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim