Shes ose leshoj banesen me qira

Shitet nga: Agim 21 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes ose leshoj banesen me qira ne fushe kosov perball shkolles mihail grameno e mobiluar banesa eshte ne katin e 7 lifti punon rregullisht dhe posedoj dokumentacion te plot mbi te qmimi per qira osht 180 euro ndersa per shitje sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim