Shes ose leshoj me qera Banesen prej 64m2

Shitet nga: Valon 11 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ose e leshoj me qera 180 euro,Banesa gjendet ne Fushe Kosove ne katin e 6 afer Market Viva dhe qerdhes se shtetit.
Banesa eshte e gatshme per banim uje 24 ore, Parkinge te mjaftushem.(Fotografit qe shihen jane bere ma heret) kurse tani baneses i eshte shtruar edhe laminati
Banesa ka kete renditje

-Sallon me kuzhin
-Dhome e fjetjes
-Shpajz
-Koridor
-Banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim